Basketball Net

HAKKIMIZDA

İzmir bölgesinde bulunan organizasyonumuz kurulduğu yıldan beri düzenlediği kamplar ve özel ligler ile her yaştan sporcuya hizmet vermektedir. Next Level Organizastions bünyesinde bulunan, sporcularımızın organizasyonlarımızda iyi vakit geçirmelerinden ve güvenliklerinden sorumlu yetkin çalışanlarımız sizlere inanılmaz ve eşsiz bir organizasyon deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Erdek ve Isparta'da düzenlediğimiz kampların yanı sıra 2021 yılında İzmir'de başlayan İzmir Junior League ise daha ilk senesinde Pınar Karşıyaka, Ege Asist, 9 Eylül S.K gibi bölgenin önde gelen kulüplerinin boy gösterdiği bir arena olmuştur. Yıl boyunca devam edecek olan ligimiz, şu anda İzmir'in en yeni, en modern özel altyapı ligi konumundadır.

2022 kış dönemi ile birlikte organizasyon destinasyonlarımıza Kuşadası'nı da eklemekten mutluluk duyuyoruz. 2022 kış döneminde Tusan Beach Resort Hotel'de gerçekleşen kampımızdan sonra 2022 yaz döneminde de Kuşadası'ndayız! 2022 yaz dönemi ile birlikte organizasyon sayımızı ve kapasitemizi artırıp aynı anda Erdek'teki kampımız sayesinde daha fazla kulübe ve sporcuya hizmet vereceğiz.

Düzenlediğimiz tüm organizasyonlarımızda, katılımcı kulüp ve sporculardan aldığımız olumlu geri dönüşler ise organizasyonumuzu her geçen sene bir adım öteye taşıma konusundaki en büyük motivasyonumuzdur.