2022 Kış Kampı

ESC Spor Kampları ve Kids For Life olarak bu kış üçüncüsü düzenlenecek kampımıza Kuşadası'nın köklü otellerinden Tusan Beach Resort Otel ev sahipliği yapacak. Otelimiz Kuşadası'nın en eski otellerinden biri olup 50 yılı aşkın süredir turizm sektöründe hizmet vermektedir.

5 yıldızlı her şey dahil konseptte hizmet veren otelin kapasitesi 377 odadır. Güvenli Turizm Sertifikası bulunan otelde, kış dönemine özel kapalı havuzu bulunmaktadır. İkili, üçlü ve dörtlü odalarda konaklayacak sporcularımız, maç ve antrenman saatleri dışında ister otelde bulunan kapalı havuzda isterse de otel içerisinde bulunan internet kafe, kapalı oyun alanlarında yorgunluklarını atıp, kampın keyfini çıkarabilirler.

 

Sabah, öğlen ve akşam yemekleri, spor uzmanları tarafından belirlenecek ve açık büfe şeklinde servis edilecektir. Sporcularımız meşrubat ve su ihtiyaçları otel tarafından karşılanacaktır.

 

Kamp süresince oynanacak maçlar otelden 10 dakika uzaklıkta bulunan İSTEK Okulları Kuşadası Spor Salonu ve Naci Akdoğan Koleji Spor Salonu'nda oynanacaktır. Maçlara sporcular, maç saatinden yarım saat önce lobiden kalkacak servislerle ulaşım sağlayacaklardır.

4 gece 5 gün sürecek kampımızda, kulüplerimiz çıkış yaptıkları gün hariç her gün maç oynayacaklardır. Kampımızın sonunda tüm sporcularımıza madalya verilecektir.