2021 Erdek Yaz Kampımız

ESC Spor Kampları'nın birincisi 28 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında Erdek'te düzenlendi. Dört takımın konakladığı kampımıza, bölgenin en önemli takımlarından Balıkesir Basketbol ve Kapıdağ BK misafir oldu. Çekişmeli mücadelelerin gerçekleştiği kampımızda sporcularımız keyifli anlar yaşadı.

IMG_7095.jpeg

Maçlar

Kamp süresince maçlarımız Erdek Kapalı Spor Salonu'nda ve Bandırma Ortaokulu Spor Salonu'nda oynandı. Maçlarımızda biri masa hakemi olmak üzere üç hakem görev yaptı. Bütün maçlarımızda sağlık görevlisi arkadaşlarımız, sporcularımızın olası sakatlıkları için hazır bulundu.

Eğlence

Sporcularımız serbest zamanlarını, otelimizin havuzunda, bahçesinde ve lobisinde geçirdi. Bunlara ek olarak bir günlerini ise bölgenin en büyük aquaparkı ve hayvanat bahçesi olan ErdekLand'te geçirdiler.

9d675d66-7249-49e0-947f-81ba9fbf5999_edi
IMG_7165.jpeg

Yemeklerimiz

Sabah ve akşam yemeklerini açık büfe şeklinde yiyen sporcularımız öğlen yemeğinde ise antrenörlerinin daha önceden belirlediği, aşçımızın hazırladığı sporcu menülerini yediler.

IMG_7163.jpeg

Katılımcılar

Dört gece beş gün süren kampımıza Manisaspor Basketbol, ATA 1925 S.K, Goxu Basketbol Akademi ve İzmir Ege Gelişim S.K katıldı. Bu değerli kulüplerimize ek olarak Balıkesir bölgesinden Balıkesir Basket ve Kapıdağ B.K kampımızın son gününde bizlere misafir olup katılımcı takımlarımızla hazırlık maçları oynadılar.

Manisa Fligransız.png
Ata 1925 Fligransız.png
Kapıdag Logo Ön.png
Goxu Basketbol Akademi.png
NRW84xgX.png
ege gelişim.png